Успішним виступом у Львові на Чемпіонаті України серед молоді відзначились наші спортсмени-стрілки.

     У вправі рухова мішень в ГП11 серед дівчат срібну нагороду в командній вправі здобули майстер спорту Анастасія Жученко, яка  також посіла друге особисте місце, та мастер спорту Марія Моісеенко, та кандидатка в майстри спорту Дар’я Панчук. В тій самій вправі серед хлопців командне «срібло» підкорилось майстру спорту міжнародного класу Даниїлу Даніленко, майстру спорту Дмитру Мельнику  та кандидату в майстри спорту Андрію Бондарчуку.

     У вправі ГП12 найкращими стали Анастасія Жученко та Даниїл Даниленко, виборовши чемпіонські титули, а срібну нагороду здобув Дмитро Мельник. Командне «золото» у цій вправі – у Даниїла Даниленка, Дмитра Мельника та Андрія Бондарчука, а також «бронза» у дівчат – Анастасії Жученко, Марії Моісеенко та Дар’ї Панчук.

     В Олімпійській вправі МП5 майстер спорту Уляна Мустафаєва виборола бронзову медаль.

     «Достатньо позитивний результат показала збірна команда області на цих змаганнях. – вважає голова обласної федерації зі стрільби кульової Валерій Щерба. – Наші молоді спортсмени дуже перспективні та цілеспрямовані, до речі, Анастасія Жученко та Даниїл Даниленко пройшли відбір на Чемпіонат Європи, який пройде восени цього року, а саме: у вересні.»

     Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з високими досягненнями!

 

                                                                                                   Лана Свєтлова

SHARE