Сьогодні, 9 вересня, на Вінниччині розпочався Олімпійський тиждень. Першими урочисті заходи з цього приводу провели у Вінницькій школі-гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка. Святкова лінійка пройшла на території нового спортмайданчику зі штучним покриттям. Її відкрила директор навчального закладу Алла Панасюк.

   На спортивне свято завітав голова відділення НОК України у Вінницькій області, дворазовий срібний Олімпійський призер Павло Хникін. Він привітав учнів та педагогів. І побажав всім дружити зі спортом, що в будь-якому випадку принесе користь у житті.

   На перших ролях дійства були кращі спортсмени навчального закладу – представники футболу, баскетболу, акробатики, шахів, боксу, плавання тощо. Чемпіони підняли прапор України, урочисто пронесли Олімпійський прапор і Олімпійський вогонь.

   Школярам розповіли цікаві моменти з історії Олімпіад, повідали про клятву олімпійця. Але найбільшу цікавість у дітей викликали показові виступи трійки акробатів і пари
бійців змішаних єдиноборств.

   Вчитель фізкультури Вінницької школи-гімназії № 30, керівник шкільного методичного об’єднання вчителів фізичної культури Олена Костюк розповіла, що Олімпійський тиждень у її навчальному закладі буде насиченим.

   – Проведемо змагання між класами з футболу, волейболу і шахів, Олімпійський урок і Олімпійський квест. Запланували майстер-класи з кульової стрільби, складання Кубика Рубика та естетичної аеробіки. Їх проводитимуть фахівці, майстри спорту України. А також наші вчителі фізичної культури, – розповіла Олена Костюк.

   Пані Костюк наголосила, що школа-гімназія № 30 у міських комплексних спартакіада входить до першої десятки. А у деяких видах спорту, приміром, футболі, взагалі серед лідерів.

   – Серед наших випускників є майстри спорту з боксу, змішаних єдиноборств, дзюдо, вільної боротьби. Наші учні – призери чемпіонатів України зі спортивної акробатики, легкої атлетики тощо, – додала Олена Костюк. Павло Хникін звернув увагу, що за ініціативою обласного відділення НОК України у школі-гімназії № 30, в рамках Олімпійського тижня, пройде майстер-клас із кульової стрільби.

   – Тренери покажуть школярам спортивну зброю та електронні мішені, – пояснив Павло Хникін.

   Олімпійський призер високо оцінив нещодавно відкритий майданчик для ігрових видів спорту у 30-й школі. Водночас Павло Хникін зауважив, що шкільний спортзал – невеликих розмірів, що дається взнаки взимку.

   Олімпійський тиждень на Вінниччині триватиме. На черзі – заходи за підтримки відділення НОКУ в с. Рів, Хмільнику, Вінницьких школою № 35 і торговельно-економічному інституті тощо.

SHARE