Спортивний комплекс «Здоров’я» відкрили у місті Вінниці 29 вересня у рамках державної програми «Велике будівництво». На урочистому відкритті були присутні Президент України Володимир Зеленський, голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов, перший заступник голови обласної державної адміністрації Наталя Заболотна.

     Президент оглянув приміщення закладу, який під час реконструкції набув сучасного вигляду та функціональних можливостей, що дозволяють проводити змагання міжнародного класу з ігрових видів спорту.

     Потужності спорткомплексу використовуватимуться обласними комунальними спортивними закладами. Також тут розташується офіс регіонального відділення «Інваспорту».

     Будівля нового спортивного комплексу утеплена і обладнана пандусами та ліфтом. Значна частина території першого поверху, як і зазначалося вище, віддана «Інваспорту», у якому займаються люди з інвалідністю.

     У «Здоров’ї» розміщено також масажні кабінети, роздягальні, бухгалтерія, окремі санітарні вузли, спортивна зала для боксу, а також окремі чоловічі і жіночі лазні сухого жару.

Андрій МАКРУШИН

SHARE