З 4 по 6 січня на базі Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва ім. Л. Ратушної проходив 8-й відкритий міжобласний турнір з футзалу «Новорічні зустрічі». За медалі боролися найменші футболісти – вундеркінди 2007 – 2008 р.н.

Змагання спільними зусиллями організували обласні федерація футболу і відділення НОК України, міські спорткомітет, профспілка працівників освіти і адміністрація Палацу дітей та юнацтва. А ініціатором проведення турніру був заслужений тренер України з футболу Микола Кривов’язюк.

На урочистому відкритті виступили танцюристи з Палацу. Оплески глядачів зірвали і бальники, і представники сучасного стилю танцювального мистецтва. Юних футболістів та їхніх батьків  привітали заступник голови спорткомітету Вінницької міської ради Роман Семчук, директор Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва Світлана Мусійчук і голова міської освітянської профспілки Петро Соловей.

– Турнір «Новорічні зустрічі» відкриває змагальний рік на Вінниччині. Також ми проводимо чемпіонат міста з футзалу серед аматорів, масовість в якому регулярно зростає. Виключно футзальних тренерів у Вінниці практично немає – просто взимку починають проводити заняття у приміщенні, – сказав Роман Семчук.

На старт вийшли шість команд: «Новатор» (Хмельницький), ДЮСШ (Хмільник) і решта вінницькі – ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, ФК «Олімпієць», «Темп» і «Мрія» Палацу дітей та юнацтва. Вони грали за коловою системою. Матчі тривали два тайми по 15 хвилин.

Впевнено «золото» здобули господарі майданчику – команда «Мрія». Вона перемогла в усіх п’яти матчах. Разом з «мрійниками» трійку кращих склали вінницькі команди «Олімпієць» і «Темп». Призерам вручили кубки і медалі, а кожен учасник отримав новорічний подарунок від Діда Мороза. Нагородили також найкращих гравців змагання (за амплуа) і кращих тренерів.

– Ці команди гравців молодшого шкільного віку практично вперше беруть участь в змаганнях. Наша команда «Мрія» тренується в такому складі 1,5 року. Найменшим її учасником є 6-річний Михайло Каташов – до речі, капітан колективу, – сказав тренер команди «Мрія» Микола Кривов’язюк.

– Це дуже потрібний турнір для найменших футболістів. Наша команда бере в ньому участь вже п’ятий рік поспіль. Діти завжди залишаються задоволеними, адже організатори «Новорічних зустрічей» готують гарні подарунки, – сказав тренер команди «Олімпієць» Ігор Стрельцов. – У 7 – 8 років діти вже не просто біжать вперед, а вміють обробляти м’яч і мають непогану фізичну підготовку.

шах 021 шах 022 шах 024 шах 026 шах 035 шах 037 шах 039 шах 047 шах 049 шах 051 шах 052 шах 053 шах 055 шах 056 шах 065 шах 070 шах 073 шах 077 шах 079 шах 081 шах 084 шах 086центр шах 010 шах 012 шах 013 шах 016 шах 018 шах 019 шах 020

SHARE