nocvn5670

13 – 14 червня в сучасному вінницькому спорткомплексі «Нокаут» пройшли відкритий турнір «Зірки Поділля» і чемпіонат області з групових вправ з художньої гімнастики. Змагання відбулися за підтримки відділення НОК України Вінницької області, управління з питань сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації та спонсорів.

На них завітали гімнастки з Києва (чотири команди), Одеси, Черкас, Хмельницького, Калинівки і Козятину (Вінницька область). Господарів килима представляли спортсменки ДЮСШ № 1, ДЮСШ «Темп», клубів «Еліт» і «Прем’єра».

Учасниці були віком від 4-х до 18-и років. Найстарші виступали за програмою майстрів спорту.

– Високі результати за програмою майстрів показали вихованки одеської СДЮШОР «Чорноморець», київських збірних, а за програмою кандидатів у майстри – черкащанки, – розповіла суддя змагань, тренер вінницької ДЮСШ «Темп» Cвітлана Єгорова.

Гості були задоволені гарною організацію турніру.

– Мені подобається, що турнір у Вінниці – дуже масовий. Тут багато сильних суперниць для мене. Це взагалі одне з найсильніших змагань, де я беру участь. Також подобається зала СК «Нокаут» – не гірше, ніж у столиці, – сказала 13-річна киянка Ніка Головня

Призерки змагань були нагороджені медалями, грамотами і пам’ятними подарунками.

nocvn5671

nocvn5669 nocvn5672 nocvn5664 nocvn5665 nocvn5666 nocvn5667 nocvn5668 nocvn5662 nocvn5663