З 24 по 26 червня у Вінниці проходив 16-й Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Зірки Поділля». Паралельно відбувався і відкритий обласний чемпіонат з групових вправ. Змагання організували спортуправління Вінницької ОДА, відділення НОК України Вінницької області і ДЮСШ «Темп» міста над Бугом.

Гімнастки виступали у великій залі спортивного комплексу «Нокаут». За медалі боролися понад 300 спортсменок. Вони представляли 16 команд з восьми регіонів України: Києва, Українки (Київська область), Запоріжжя, Одеси, Кривого Рогу (Дніпропетровська область), Кіровограду, Львова,  Вінниці, Калинівки і Козятина (Вінницька область).

– На запрошення взяти участь у турнірі «Зірки Поділля» охоче відгукнулися тренери і керманичі основних центрів художньої гімнастики України. Серед іншого, вони знали, що в залі «Нокауту» працюють кондиціонери. Адже без цього витримувати напругу змагань у спекотну погоду нелегко, – зазначила організатор турніру, тренер Вінницької ДЮСШ «Темп» Світлана Єгорова.

Гості виявилися задоволеними рівним організації турніру.

– Ми регулярно змагаємося у Вінниці. Тут подобається душевна атмосфера, доброта, гарний прийом. А також шикарна змагальна база – світлий зал, в якому зовсім не спекотно. Тому ми привозимо до міста над Бугом навіть найменших спортсменок. А також досвідчених, які дають бій навіть титулованим киянкам. Сьогодні це майстер спорту, срібна призерка Кубка України Яна Ярош, яка кілька років тренувалася в столичній школі Дерюгіних і входила до збірної України, – розповіла старший тренер СДЮШОР «Чорноморець» (Одеса) Марина Арутюнян

Медалі розігрувалися в 22 номінаціях – окремо за рівнем майстерності і віком гімнасток – від 4-річних початківців до майстрів спорту від 16 років.  Призерки були нагороджені медалями і грамотами, які надали спортуправління Вінницької ОДА і відділення НОК України Вінницької області. Також діти отримали подарунки, що були придбані за рахунок спонсорської допомоги і батьківських коштів.

Найбільше нагород здобули представники Одеси, Кіровограду і господарки килима. Золоті нагороди вибороли, зокрема, вінничанки Карина Присяжнюк, Ліза Лапіна, Маша Куманець, Аня Слободинська, Діана Баєва, Ірина Радудік.

Для дітей ці змагання – справжнє спортивне свято.

– Мені – 7 років. І 3 з них я займаюсь гімнастикою. Мені дуже подобається цей вид спорту, а батьки мене підтримують. Прагну стати чемпіонкою України, – каже вихованка Вінницької ДЮСШ «Темп», бронзова призерка Ліза Павлюк.

– Ми хочемо виступати якомога частіше і вигравати медалі. Вже 5 років виходимо на килим. Наші тренери Анна Суржок і Юлія Заплішна розкривають нам всю красоту художньої гімнастики. Причому спорт не заважає нам  добре вчимося у школі, – сказали 9-річні вихованки Вінницької спортшколи «Прем’єра» Саша і Варя Саленкови, які здобули «бронзу» у групових вправах.

 

4 10 IMG_9814 IMG_9829 IMG_9830 IMG_9841 IMG_9845 IMG_9853 зирки фут 003 фут 008 фут 009 фут 018 фут 019 фут 022 фут 031 фут 033 фут 036 фут 037 фут 041 фут 043 фут 047 центр

SHARE