У Вінниці пройшов традиційний турнір з футболу «Золота осінь» серед спорттовариств, відомств і спортивних закладів. Грали з 22 по 25 листопада на СК «Нива». Змагання організувала обласна федерація футболу. Воно закривало футбольний сезон на Вінниччині.

   В турнірі стартували чотири команди. Серед них – і «Нива-2», яка є лідером групи в чемпіонаті України серед юнаків до 19 років. Її участь додавала змаганню особливого колориту.

   Грали за коловою системою. Золоті нагороди здобула збірна обласної організації спорттовариства «Колос» 2003 р.н. Вона переграла ВОДЮСШ Блохіна-Бєланова 2004 р.н. – 1:0, «Ниву-2» – 3:1 і освітянську збірну, складену із футболістів із районів 2003-2004 р.н., – 6:0. На другому місці – ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, на третьому – команда освітян.

   «Нива-2», яка виступала поза конкурсом, в останньому турі відзначилася розгромною перемогою над освітянською збірною – 10:0. В інших матчах нивівці програли і зіграли внічию.

   – Результатами зовсім не засмучені. Ми не ставили жодних задач на цей турнір, адже виступали поза конкурсом. До того ж нашій команді протистояли молодші суперники. Ми переглянули найближчий резерв, а також оцінили рівень двох гравців на перегляді, – сказав тренер «Ниви-2» Олександр Дуднік.

   Нагородження провів спортивний директор обласної федерації футболу Ігор Павленко. Призери отримали Кубки і грамоти.

   – Чемпіонат області «Золота осінь» ми проводимо протягом багатьох років. Чи зможуть учасники цього турніру в майбутньому стати майстрами, залежить саме від них, – сказав Ігор Павленко.

SHARE