У м.Луцьк відбувся Всеукраїнський турнір з рукопашного бою «Магістр». В ньому взяли участь близько 100 юнаків та дівчат віком від 8 до 15 років. Тульчинський клуб бойових мистецтв «Гепард» представив 12 своїх вихованців в цих змаганнях, інформує сайт місцевої громади.

За підсумками турніру наші бійці здобули 5 нагород. Золоті медалі вибороли Очеретний Ростислав (вікова група 14-15 років до 50кг) і Бойчук Мирослава (вікова група 12-13 р.45 кг). Срібні нагороди отримали Тарасенко Юрій (вікова група 10-11 р до 40кг), Бойчук Володимир (вікова група 14-15р до 45 кг), Єкімцов Костянтин (вікова група 14-15р до 70 кг).

Окремими відзнаками спортсменів клубу бойових мистецтв «Гепард» нагороджено  Ростислава Очеретного – «За кращі поєдинки», Тарасенка Юрія – «За Волю до Перемоги»

Технічний арсенал рукопашного бою включає до себе удари руками й ногами, кидки, больові та задушливі прийоми, а також прийоми реанімації. Рукопашний бій – це швидка техніка, аби ліквідувати противника.

Рукопашний бій — найдавніша форма боротьби з усіх відомих. Більшість культур мають свої особливості, що пов’язані з близьким боєм, а також власні методи. Є багато різновидів рукопашного бою, включаючи бокс та карате.

Одними з перших подібних методик вважається підготовка до беззбройного бою ще в династії Чжоу (Китай) з 1022 до 256 року до н. е.

З часом у військовому мистецтві відбулись великі технологічні зміни, такі як використання пороху та винахід кулемету. Велике значення рукопашний бій ще мав у Російсько-японській та позиційній війні під час Першої світової. Через масове використання багнетів важливість і стратегічне значення рукопашного бою знизилося після 1918 р.

SHARE