Понад місяць тривав чемпіонат Вінниччини з футзалу серед юнаків 2007-2008 р.н. Він складався із чотирьох етапів. Змагання проводила обласна федерація футболу.

   Загалом в іграх брали участь 36 команд. До фінального етапу, який пройшов 16 лютого у вінницькому манежі «Колос», пробилися вісім кращих. Вони були розбиті на дві підгрупи, за результатами яких визначалися учасники стикових поєдинків за медалі. В групі «А» кращою виявилася ДЮСШ Немирова, яка виграла всі три поєдинки. В групі «Б» по шість очок набрали вінницькі ДЮСШ «Темп» і ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. В особистій зустрічі «темпівці» поступилися землякам – 1:2. Проте в них виявився кращим додатковий показник (різниця забитих і пропущених м’ячів), що й принесло путівку до фіналу.

   В поєдинку за третє місце команда ОДЮСШ Блохіна-Бєланова без особливих проблем розгромила ДЮСШ Тиврова – 6:1.

   «Наша команда 2008 р.н. виступала проти старших на рік суперників, тому її результат можна назвати гідним. Водночас ми робимо ставку на великий футбол, а не на футзал. На відміну від деяких наших суперників. Гравці ОДЮСШ Блохіна-Бєланова взагалі цього року не тренувалися в залі», – сказав тренер-методист ОДЮСШ Блохіна-Бєланова Іван Подзігун.

   В напруженому фіналі юним футболістам Немирова вдалося переграти вінницький «Темп» із рахунком 2:0. Гольовий дубль оформив бомбардир Антон Головчук.

   «Ми сподівалися виграти золоті нагороди. Всі матчі на фінальному етапі були однаково складними, виділити один із них складно. Ми раніше вже посідали призові місця на обласних змаганнях. Тепер прагнемо проявити себе на всеукраїнському рівні», – сказав 12-річний капітан команди ДЮСШ Немирова Микита Шемякін.

   Підготував чемпіонів відомий вінницький футболіст Іван Карабін. Він мешкає в обласному центрі, але регулярно приїздить на тренування до Немирова.

   «Я родом із Немирівщини. Треную місцеву дитячу команду вже сьомий рік. Але виграти обласні змагання вдалося вперше. Довго йшли до цієї вершини, і вона підкорилася. Будемо надалі розвиватися. Гравці нашої команди – дуже перспективні, вони з часом мають шанс влитися до провідних клубів України», – прокоментував Іван Карабін.

   Нагородження проводили спортивний директор обласної федерації футболу Ігор Павленко і головний спеціаліст із дитячо-юнацького футболу Віктор Коваленко. Призери отримали грамоти, медалі і Кубки.
Обласна федерація футболу продовжить проводити регіональні футзальні чемпіонати. Далі визначатимуть кращих на Вінниччині серед жінок, ветеранів, аматорів.

Михайло ШАФІР

SHARE