В Бердичеві (Житомирська область) шостого серпня проходили фінальні ігри Всеукраїнського турніру пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту
Володимира Керносенка. В футбол змагалися жіночі команди майстрів.

   Наш край на турнірі представляли два клуби – команда вищої ліги «ЕМС-Поділля» (Вінниця) і колектив першої ліги “Колос-Мрія” (с. Махнівка, Козятинський район).
Основна частина гри за 5-6 місця завершилася із рахунком 1:1. А в серії пенальті, “Бердичівлянка” перемогла житомирське “Полісся”. В матчі за 3-4 місце команда
“Колос-Мрія” зустрічалась з “Карпатами” зі Львова. Махнівським футболісткам вдалося першими забити гол у ворота суперників, але у підсумку гри вони поступились – 2:3. Голи у команді “Колос-Мрія” на рахунку Лілії Юзвенко та Ірини Жукової. Вони були нагороджені на урочистому закритті, як одні з кращих футболісток змагання.

   В фіналі вінницька команда “ЕМС-Поділля” з рахунком 2:0 перемогла вищолігову команду “Пантери” (Умань, Черкаська область). Перед цим вінничанки здолали команду першої ліги «Карпати» (Львів) – 3:1 і «Полісся» (Житомир) – 5:1. Одразу три футболістки “ЕМС-Поділля” отримали призи на церемонії урочистого закриття. Кращим воротарем турніру стала Олександра Темник, нападником – Ганна Смеречинська, гравцем турніру – Марія Викалюк.

   Головний тренер чемпіонок Олександр Дуднік підбив підсумки змагання.

   – Це не перша наша звитяга на всеукраїнських турнірах. Раніше ми вигравали їх під назвою ОДЮСШ Блохіна-Бєланова. Але саме у меморіалі Володимира Керносенка брали участь вперше. Цей тренер одним із перших на Житомирщині почав розвивати жіночий футбол. Багато вихованок Володимира Керносенка нині грають у командах вищої ліги та за кордоном, – каже наставник.

   – Пане Олександре, ваш клуб вперше виграв у команди вищої ліги? Адже лише цього сезону «ЕМС-Поділля» дебютувала в елітному дивізіоні чемпіонату України.

   – Вірно. В поточному чемпіонаті країни ми програли перші два тури. Причому перед цим в гостях поступилися «Пантерам» – 3:4. Тобто зараз взяли у них реванш.

   – Задоволені результатом на турнірі?

   – Безумовно. Адже ми заповнили ним паузу в чемпіонаті України. Адже були вимушені пропускати тур через зняття ФК «Львів». Задоволені і результатом, і грою, і самим турніром.

   – Відчуваєте, що дівчата прогресують і підтягуються до рівня вищої ліги?

   – Потрохи. Все поступово.

   – В минулому сезоні ваша команда взагалі обходилася без іногородніх футболісток. А зараз за «ЕМС-Поділля» виступають дві легіонерки. Як вони себе показують?

   – І Соломія Куп’як зі Львова, і Марія Викалюк із Києва підсилили наш колектив. Недарма останню визнали кращою футболісткою меморіалу Володимира Керносенка.

SHARE