Сьогодні на площі в смт. Томашпіль зібралися усі бажаючі від 2-х до 60-ти років, котрі не мають протипоказань до фізичних навантажень та добровільно вирішили взяти участь в цікавому легкоатлетичному забігу. Загальна кількість учасників склала трохи більше 300 осіб.

     Змагання проводилися для популяризації здорового способу життя, легкої атлетики як виду спорту, з метою ознайомлення дітей та молоді з Олімпійськими цінностями.

     З цим видовищним святом бігунів та вболівальників привітали почесні гості, серед яких були – голова Томашпільської селищної ради Валерій Немировський, начальник відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської ОТГ Ігор Ярош, голова відділення НОК України у Вінницькій області Павло Хникін та головний суддя змагань, чемпіон України з легкої атлетики Григорій Слободян.

     Учасники найменшої вікової групи до 2 – х років  бігли дистанцію 25 метрів. Далі 50 метрів долали вже діти віком 3 – 4 роки, 100 метрів – учні 1-2 класів, 200 метрів – учні 3-4 класів, 300 метрів – учні 5-6 класів, 500 метрів – учні 7-9 класів та 800 метрів – учні 9-11 класів. Серед дорослої вікової категорій вже долали дистанцію в 1 км учасники від 18 до 60 років та самі витривалі спортсмени подолали забіг в 8,5 км, за що на фініші отримали бурхливі оплески вболівальників.

     Усім наймолодшим учасникам було вручено солодкі подарунки від спонсорів. Переможці та призери – дошкільнята, юнаки та дівчата, чоловіки та жінки по вікових групах – були нагороджені медалями, дипломами й  цінними подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області та партнерів змагань. Також абсолютно всі учасники заходу отримали магніти з гаслом «Життя – це рух! Рух – це спорт!»

                                                                                                Лана Свєтлова

SHARE