nocvn5825

Вчора, 25 червня, в селищі міського типу Тиврові (Вінницька область), на Центральному стадіоні відбулося спортивне свято, присвячене Олімпійському дню і Дню молоді.

Захід пройшов за підтримки відділення НОК України Вінницької області. На нього завітали голова відділення НОКУ дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін, його заступник Олександр Олійник, представники влади селища і Тиврівського району.

За словами Павла Хникіна, спортивне свято було чудово організовано. Його основою послугували дитячі забіги. В них взяли участь спортсмени дошкільного і шкільного віку.

Окрім спортивних змагань, організатори підготували й цікаву культурно-спортивну програму – зокрема, танцювальні та вокальні номери.

Всі учасники свята отримали сертифікати і спортивні сувеніри від представників НОКУ, а також солодкі подарунки від спонсорів. Кілька цінних призів було розіграно за допомогою лотереї.

Очільники відділення Олімпійського комітету також подарували юним спортсменам м’ячі, а всьому району – Олімпійський прапор. Він тепер використовуватиметься під час всіх важливих місцевих змагань.

nocvn5824 nocvn5826 nocvn5827 nocvn5828 nocvn5829 nocvn5830 nocvn5831