В Тростянці (Вінницька область) 3 грудня пройшов традиційний спортивний захід «Тепло олімпійського серця». Він був привчений Дню людей з обмеженими можливостями. Зустріч молоді із відомими спортсменами організувало відділення НОК України у Вінницькій області.

   В заході взяли участь паралімпійський призер із кульової стрільби Олексій Денисюк і срібний призер Олімпійських ігор, голова обласного відділення НОКУ Павло Хникін. Вони поспілкувалися з дітьми із обмеженими можливостями у школі № 1 Тростянця. Павло Хникін розповів про користь від занять спортом. Він радив завжди досягати обраної мети і змінювати себе.

   Олексій Денисюк розповів, як частину життя був повністю здоровим, займався спортом. Але після отримання важкої травми понад півроку лежав у лікарні, а потім вдома. Коли Олексій Денисюк зрозумів, що далі так не можна, вирішив щось змінити у своєму житті. Згодом він дійшов до вершин світового спорту. Нині вже має ліцензію на наступну Паралімпіаду.

   – Така зустріч для школярів була дуже важливою. Адже вони повинні розуміти, що мають подальші перспективи в житті, як і звичайні люди. І є повноцінними членами нашого суспільства, – каже Олексій Денисюк. – На різні заходи мене запрошують часто. Але займатися саме з дітьми з особливими потребами було непросто. Олексій Денисюк привіз на зустріч «Тепло олімпійського серця» електронний тренажер із кульової стрільби. Діти мали можливість постріляти по електронним мішеням.

   А місцеві організатори провели із дітьми додаткові спортивні конкурси. Зокрема, «коло дружби» і «долоньки добра, майстер-клас із виготовлення «мішечка щастя», гра «комплімент». Всі учасники спортивного свята отримали олімпійські сувеніри від НОКУ і подарунки від голови Тростянецької ОТГ Людмили Червонецької.

   – Ми не вперше запрошуємо в гості олімпійців. Проводимо в нашій школі спартакіади, приймаємо участь в районних і обласних гімназіадах, – розповіла вчителька фізкультури школи № 1 Тростянця Наталія Гонта.

SHARE