У Вінниці одні з перших «Пунктів незламності» були створені у спорткомплексі «АкваВін», МДЮСШ-6, центральному міському стадіоні, школах, бібліотеках та підліткових клубах.

     Також згодом почали встановлювати намети, передані Вінниці німецьким містом Карлсруе. Вони обладнані генераторами, плитами для приготування їжі, UFO-обігрівачами, тепловентиляторами та ін.

     Відділення НОК України у Вінницькій області вирішило допомогти в оснащенні цих пунктів у межах власного проєкту «Тепло олімпійського серця».

     Стипендіат НОК України, учасник І Юнацьких Олімпійських Ігор Вадим Адамчук особисто розвіз по пунктах літературу про видатних Олімпійців, журнали на олімпійську тематику, розмальовки, кольорові олівці та інші канцтовари й потрібні речі.

     Завдяки такій об’єднаній турботі влади та спортивних активістів батьки разом із дітьми матимуть змогу не лише зігрітися, попити чаю, а й відволіктися під час довготривалої відсутності світла та тепла в їхніх оселях, а також скоротити час за приємними заняттями: читанням, малюванням та мріянням про прекрасне, про нашу перемогу та мир.

                                                                                                    Лана Свєтлова

SHARE