Відділення НОК України у Вінницькій області щороку реалізовує власний захід «Тепло олімпійського серця» та напередодні прийдешнього Нового року не змогло обійти осторонь одну історію, яка відбулася з Вовою Авдєєвим.

     Рік тому сталася трагедія, в результаті якої хлопець лишився обох ніг. Проте, завдячуючи добрим людям, які допомогли зібрати кошти на протези, та намагаються здійснити його мрію стати відомим спортсменом, Вова розпочав займатися метанням ядра. Прославлений Олімпієць Павло Хникін сьогодні  зустрівся з Вовою, поспілкувався, надихнув хлопця наполегливо йти до своєї мрії та вирішив стати добрим другом для нього. Також поділився корисними порадами стосовно харчування та тренувань.

     Ресторан «Лавінія» пригостив гостей смачними стравами. До речі, власник ресторану Олександр Добровольський також веде здоровий спосіб життя, систематично займається спортом, загартовується, є прикладом і мотиватором для багатьох людей.

     Тож, Вова зміг поспілкуватися з Павлом та Олександром особисто, отримав таку необхідну дружню підтримку, а також передноворічні подарунки.

 

Лана Свєтлова   

SHARE