Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області започаткувало та щороку проводить власний захід «Тепло олімпійського серця» з ціллю популяризації здорового способу життя, і цього разу ми завітали в гості до діток в КЗ ЗДО «Золотий ключик», що знаходиться в селі Хижинці, Лука-Мелешківської територіальної громади.

     Голова регіонального осередку НОКУ, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту з плавання Павло Хникін розповів малюкам про користь заняття спортом та важливість активного способу життя, а також вручив майбутнім першокласникам щоденники майбутнього олімпійця та невеличкі сувеніри. На зустрічі, також, були присутні головний спеціаліст Відділу освіти та культури Лука – Мелешківської сільської ради Наталія Баран та заступник начальника центру культури та дозвілля – Роман Юсумбелі.

    «Починаючи з маленького віку, необхідно закладати в дитячій свідомості та показувати власним прикладом, що здоров’я – найважливіша цінність, а спорт – основний чинник його зміцнення», – надав коментар Павло Хникін.

 

Лана Свєтлова

SHARE