В Міжнародний день дружби відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області разом з Громадською організацією «Асоціація жінок України «Дія-Вінниця» створили свято для діток «Тепло олімпійского серця». Його унікальністю стало те, що були запрошені діти з різними особливостями. Вони зібралися за одним великим столом, люб’язно наданим партнером відділення – кафе «Хеппі Манкі» в особі Дмитра Муляра, – де діти познайомились, подружились та прослухали корисні поради про те, чому важливо робити ранкову зарядку, займатись спортом та щодня вживати корисну їжу.

     Голова відділення НОК України Павло Хникін – двократний срібний призер Олімпійських ігор з плавання – привітав присутніх: «Сьогодні ми всі тут зібрались, щоб усвідомити, що ви – дітки – наші друзі, а ми ваші друзі і наші серця відкриті для вас, тому ми ділимось корисними порадами, щоб ви були здорові та щасливі», – й розповів про те, як спорт допоміг йому стати здоровим та отримати багато друзів у всьому світі.

Гостею заходу стала Наталя Рубанська – багаторазова призерка та чемпіонка України з легкої атлетики та лижних перегонів, багаторазова призерка етапів Кубків світу, членкиня Національної Паралімпійської збірної команди України з лижних перегонів та біатлону. Не дивлячись на те, що у Наталі вади зору, вона натхненно поділилася, що це не завадило їй займатись спортом, а здорове харчування та корисні страви не лише давали енергію під час тренувань, а і збільшували витривалість та комфортний стан на відповідальних змаганнях.

     Друзі та партнери відділеня НОК України – депутати Алла Власюк (голова ГО «Асоціація жінок України «Дія-Вінниця») та Дмитро Чаленко (заступник голови обласної ради) – також поділились з дітьми про те, що спорт супроводжує їх по життю, допомагає залишатися в формі, надає сили на керування та швидкість у прийнятті зважених і важливих рішень на депутатських засадах.

     «Кращий дитячий тренер Вінницької області – 2020 року» Олександр Главатчук зі своїм сином показали вправи з баскетбольним м’ячем та запросили діток у секцію з баскетболу.

     Далі для дітей був проведений майстер-клас по здоровому харчуванню, на якому вони самостійно приготували «Грецький салат» та начиняли млинці бананом, меленим фундуком та заправляли бананово-горіховим кремом. Всіх пригостили ягідним киселем, в склад якого входили свіжі вишні, полуниці та смородина, а батьків частували ягідним чаєм без цукру.

     В кінці заходу діти відвідали ігрову кімнату, де мали змогу порозважатись та ще більше подружитись, а також отримали пам’ятні подарунки від НОК України та партнера заходу – компанії «Вінінтермед».

 

                                                                                            Лана Свєтлова

SHARE