13 квітня у Вінниці пройшли аматорські змагання із настільного тенісу. Їх організували партнери відділення НОК України у Вінницькій області – ІТ-компанії «SkySoft.tech» та «Pillar». В турнірі взяли участь їхні співробітники. На ігри завітало чимало й вболівальників. На старт вийшли 40 спортсменів. Вони розіграли три комплекти нагород. Чемпіоном серед чоловіків став Олег Мазур, призерами – Денис Ковальов і Богдан Грицюк. В індивідуальних змаганнях серед дівчат відзначилися Діана Гордійчук, Валерія Чанковська та Ілона Ковбасюк. В командній номінації першість здобули Володимир і Олег Мазури. Срібло в активі напарників Павла Бойка і Дениса Ковальова, бронза – у Віктора Закалюжного і Дмитра Поляруша.

   На нагородження запросили голову відділення НОК України у Вінницькій області, дворазового срібного призера Олімпійських ігор Павло Хникін. Всі призери отримали від нього олімпійські сувеніри.

   – Змагання виявилися дуже видовищними. Боротьба велася безкомпромісна. Переможці щиро раділи своїм спортивним звитягам, – каже Павло Хникін.

   Учасники вирішили, що на турнірі, як мовиться, перемогла дружба. І вирішили восени провести аналогічний турнір, до якого готуватимуться вже більш серйозно.

SHARE