У Вінниці, в клубі «Смеш» відбувався відкритий чоловічий турнір з тенісу. Він тривав протягом чотирьох днів.

В кожній з двох підгруп змагалися по чотири спортсмени. На груповому етапі тенісисти провели по три зустрічі, кожна з яких в середньому тривала півтори години. Кращі гравці виходили до плей-офф.

В підсумку чемпіоном став 20-річний Григорій Тищенко, який в фіналі в двох сетах переграв 21-річного Богдана Турбала (6:2, 6:0). Чемпіон – родом із Закарпаття, але нині навчається у Вінницькому національному медичному університеті.

– Я займався тенісом 5 років, після чого зробив 4-річну перерву. В свій час був призером Закарпатської області. Вінницький теніс не сильно відстає від закарпатського, тому мені цікаво спробувати свої сили, – сказав Григорій Тищенко.

Богдан Турбал повідомив, що вперше взяв у руки ракетку три роки тому.

– Стабільно опановую тенісну гру два роки. Періодично беру участь в любительських турнірах, не раз був призером. Водночас граю в першу чергу для душі, для себе. Також цікаво знайомитися з новими  людьми, однодумцями.   Результат для мене має менше значення, – підкреслив Богдан Турбал.

Третє місце посів Сергій Паньковецький. Четвертим залишився Ярослав Браславський – перспективний спортсмен, який займається тенісом лише кілька місяців. Серед 8 учасників була одна дівчина – 8-класниця Олена Козуляк, який показала високий рівень гри, хоча і не змогла переграти чоловіків.

– Це був любительський турнір. В ньому не було спортсменів, які в минулому професійно займалися тенісом, – повідомила тренер тенісного клубу «Смеш» Ольга Праведна.

Шостого червня в клубі «Смеш» відбудеться вже відкритий обласний чоловічий турнір. Початок – о понеділок, о 9.00.

– Проти вінничан змагатимуться спортсмени з Ладижина, Бершаді, Калинівки та інших міст. Це будуть досвідчені гравці. Проти них, в принципі, можуть зіграти всі охочі, але треба враховувати рівень своєї майстерності, – додала Ольга Праведна.

Як розповіла адміністратор тенісного клубу «Смеш» Олена Липач, на його кортах займаються всі, незалежно від віку – від 4-річних до пенсіонерів. Найстаршим тенісистам – по 75 років.

фут 001 фут 003 фут 006 фут 007 фут 011 фут 012 фут 019 фут 020 фут 022 центр

SHARE