455843 thumb_103090_news_m

денисюк

У відділенні НОК України Вінниччини 6 квітня відбулося традиційне нагородження кращого спортсмена області в березні. Ним визнали 26-річного аса кульової стрільби Олексія Денисюка, який представлятиме Україну на Паралімпійських іграх-2016. Спортсмен місяця по традиції отримав грошовий сертифікат на суму 3 тисячі гривень.

В березні Олексій Денисюк чудово виступив на Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату, який розігрувався в Бангкоку (Таїланд). Він став абсолютним чемпіоном змагань в стрільбі з пістолета, здобувши в різних вправах 3 золоті нагороди.

– Завдяки черговому успіху Олексій Денисюк підтвердив своє право виступити на Паралімпійських іграх, хоча ліцензію він здобув значно раніше. В Таїланді у категорії вінничанина було близько півсотні суперників. Найбільш сильні – китайці і корейці. Але Олексій Денисюк став кращим з беззаперечною перевагою, – сказав тренер спортсмена, заслужений тренер України Денис Мустафаєв.

Олексій Денисюк – майстер спорту міжнародного класу, вихованець спорттовариства «Інваспорт». Раніше він був неодноразовим переможцем Кубків світу з кульової стрільби серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату.