Сьогодні, 7 квітня, на виконкомі обласного відділення НОКУ було визначено кращого спортсмена березня на Вінниччині. Ним став 29-річний ас кульової стрільби Олег Царьков. По традиції він отримає грошовий сертифікат відділення НОКУ на три тисячі гривень.

Олег Царьков – майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон і призер міжнародних змагань зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Минулого місяця він став срібним медалістом чемпіонату Європи серед чоловіків (в олімпійській вправі). Ці змагання проходили у Маріборі (Словенія).

– Олег Царьков підтвердив свій високий клас, він входить до еліти світового стрілецького спорту. Минулого року Олег був восьмим у фіналі Олімпіади в Бразилії. Щоправда, тоді він представляв Львівську, а не Вінницьку область. Тепер Олег Царьков є нашою олімпійською надією, – сказав віце-президент обласної федерації кульової стрільби Віктор Щерба.

– Кульова стрільба активно розвивається в нашій області, у цього виду спорту непогані олімпійські перспективи. Адже з кожним роком рівень провідних вінницьких стрільців зростає, – сказав голова відділення НОК України у Вінницькій області Павло Хникін.   e86b13fc7fb4d9dba4075b7ac61b14bd_main

SHARE