_DSC0097_DSC007809 лютого 2017 року в приміщення адмінбудинку КЗ «Вінницька обласна СДЮСШОР з хокею на траві «Олімпія» відбулося спільне засідання колегії Управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації під головуванням начальника управління Сергія Чернявського та Виконкому громадської організації відділення НОК України головою якого є Павло Хникін. На спільному заході також були присутні Софія Мельник помічник – консультант депутата обласної Ради Людмили Станіславенко, голови профільної комісії з питань фізичної культури та спорту, почесний член НОК України Новік Федір Петрович.

Одним із найважливіших питань порядку денного було питання про затвердження списку на призначення стипендії облдержадміністрації та обласної Ради спортсменам-кандидатам до Олімпійської збірної команди України та провідним спортсменам області з пріоритетних олімпійських видів спорту, членам збірних команд України від Вінницької області на 2017 рік. Після тривалого обговорення було прийняте спільне рішення, щодо затвердження списку на призначення стипендій:

* Ахадова Світлана ( IV місце Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро)

* Колесниченко Олена ( учасниця літніх Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро)

* Солоненко Денис ( учасник літніх Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро)

* Яновська Олена ( учасниця літніх Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро)

* Денисюк Олексій (бронзовий призер Паралімпійських ігор 2016 року в Бразилії)

* Василюк Людмила (Дві золоті медалі Чемпіонату Європи та дві бронзові нагороди Чемпіонату Світу 2016 року)

* Коба Джойс (П’яте місце чемпіонату світу)

Виплата стипендій здійснюватиметься Вінницьким відділенням НОК України за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на розвиток фізичної культури і спорту протягом 2017 року, що правда до список можуть додаватись нові спортсмени за результатами виступу на змаганнях високого рівня.

Окрім провідних спортсменів обговорили призначення стипендій і ветеранам спорту Вінниччини, загалом п’ятнадцять ветеранів отримуватимуть персональні стипендії обласної Ради та облдержадміністрації протягом 2017 року.

SHARE