22 лютого у Вінниці стартував чемпіонат міста з хокею серед чоловічих команд. Дебютною виявилася гра між чемпіонами різних років «Спартаком» і «Арсеналом». Поєдинок завершився із нічийним рахунком 2:2. Цей матч, як і решта, відбувся у Льодовому клубу Центрального парку. Із проведенням змагань організаторам допомагають міський спорткомітет і взагалі міська влада, що виділяє кошти на оренду льоду.

     Про формулу проведення чемпіонату міста розповів президент Вінницької обласної федерації хокею Володимир Давидюк:

   – Цього разу, окрім основного ветеранського чемпіонату, ми окремо проводимо ще й молодіжний. Такі змагання відбуваються у великих містах – Києві, Харкові. Але й ми вирішили спробувати. Ініціативу проявила сама молодь. Відповідальними за проведення змагання є наші молоді гравці. Таким чином готуємо команду на можливі міжнародні змагання. Ветеранам складно боротися проти молоді. Тому ми вирішили розділити ці розіграші.

     В основному турнірі грають 8 команд, в молодіжному – 4. Зокрема, серед молоді змагаються команди Хмельницького, вінницькі «Сніжний барс», «Діадема» і «Юність». У ветеранському чемпіонаті стартують «Маяк», «Арсенал», «Спартак», «Діадема», «Легіон», «Гайдамаки», «Мегамолл» і «Проскурів» (Хмельницький).

   – Нових команд не з’явилося. Але добре, що в нинішніх умовах збереглися старі учасники. До літа проведемо серед ветеранів перше коло, восени – друге. Молодь гратиме у чотири кола, – пояснив Володимир Давидюк.

     У змагання допускаються не лише аматори, але й діючі профі, які під час карантину перебувають у Вінниці. Як відомо, нині вболівальники вже можуть бути на трибунах. А вхід на всі матчі чемпіонату міста – вільний!

 

                                                                                                   Михайло Шафір

SHARE