Дуже вдалим для збірної України став виступ на чемпіонаті Європи-2021 в місті Познані (Польща), на якому виборовши 8 медалей (2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові), вона показала найкращий результат в історії виступів на Європейських чемпіонатах. Про це поінформувала Федерація каное України.

     Серед медалістів і наш вінничанин Дмитро Даниленко, який в тандемі байдарки-двійки разом з Олегом Кухариком здобули срібну нагороду на дистанції 500 м (відео).

     – В нас завжди єдиний план – ми працюємо від старту до фінішу, практично без переходів, і скільки маємо сил, стільки ми терпимо. І на 99% ми його виконали. – дав коментар проходження дистанції Дмитро Даниленко.

     – Я дуже вдячний напарникові, бо він вірив в мене, а я вірив в нього, тому в нас все вийшло, – додав Олег Кухарик, – а разом ми вдячні тренерам-наставникам та нашим родинам.

     – На жаль, Дмитро не отримав ліцензію на найголовніший цьогорічний старт – Олімпійські ігри «Токіо-2020». – зауважив голова НОК України Вінницької області Павло Хникін. – Проте, він ще молодий, перспективний та має всі шанси стати олімпійцем «Парижу-2024». Чого йому щиро бажаю!

                                                                                                         Лана Свєтлова

 

 

 

SHARE