Престижний міжнародний турнір з художньої гімнастики відбувся у Люксембурзі.  Учасниками змагань стали дівчата із країн світу, зокрема з Ізраїлю, Бельгії, Росії, Франції, Греції, Німеччини, Єгипту і інших. Також на турнір заявилася команда з України, до складу якої ввійшла представниця Вінницької області Поліна Демченко. Вона є вихованкою спортивного клубу «Elite», де займається під керівництвом тренера Дар’ї Чернякевич.

     Поліна виступала у категорії спортсменок 2008 року народження у багатоборстві та у вправі з м’ячем. У першій дисципліні їй вдалося піднятися на четверту сходинку. Вправа з м’ячем подарувала Поліні і команді України, зокрема, срібну нагороду.

     Таким чином, спортсменка підтвердила високий рівень художньої гімнастики в нашій країні, а також захистила честь вінницьких спортсменок, вдало виступивши на турнірі.

     * Клуб «Elite» вже існує вісім років. Вихованки спортивного клубу регулярно їздять на міжнародні турніри і привозять звідти медалі різного ґатунку. Дар’я Чернякевич є керівником та тренером.

Андрій МАКРУШИН

SHARE