креминский креминский 2Відділення НОК України Вінниччини визначило кращого спортсмена області в листопаді. Ним, як і в лютого цього року, став 20-річний велосипедист, майстер спорту міжнародного класу Владислав Кремінський. В м. Калі (Колумбія) на першому етапі Кубку світу з велотреку він  зайняв високе 5-е місце.

Сьогодні, 10 грудня, у відділенні НОК України Вінницької області відбулося вшанування Владислава Кремінського. Він отримав традиційний сертифікат розміром у тисячу гривень.

Владислава Кремінського тренує заслужений тренер України Василь Пастернак, серед відомих вихованців якого – срібний призер Олімпійських ігор з велоспорту Сергій Чернявський, нині – начальник управління з фізичної культури  та спорту Вінницької облдержадміністрації.

– В рамках Кубка світу з велотреку всього відбувається три етапи. За їх підсумками спортсменів відбирають на чемпіонат світу-2016, де розігруватимуться ліцензії на Олімпійські ігри. На початку грудня Владислав Кремінський взяв участь у другому етапі Кубка світу в Новій Зеландії, де посів 8-е місце в парній гонці. Попереду – заключний етап, який пройде в Гонконгу 14 січня. Невідомо, чи знайдуться кошти на цю поїздку. А без участі в усіх трьох етапах Владислав Кремінський не може здобути ліцензію на чемпіонат світу, – розповів Василь Пастернак.

Владислав Кремінський – срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів. Він також був четвертим на чемпіонаті світу серед юніорів і шостим на чемпіонаті Європи-2015.