Настільний теніс

З 28 по 30 січня у Вінниці вперше за багато років відбудеться Всеукраїнський турнір найсильніших кадетів (2001 р.н. і молодше). Змагатимуться в СК «Здоров’я», що на Старому місті. Стартують юнаки та дівчата, які входять до ТОП-16 в країні. Вінницьку область представлятимуть кандидати в майстри спорту – Дар’я Соломко і Антон Лімонов. Вхід глядачів – вільний.

 

Лекція спортивного психолога

30 січня у Вінниці відбудеться лекція спортивного психолога Юлії Федченко. Вона пройде на другому поверсі в актовому залі МДЮСШ № 6 (вул. Театральна, 24). Початок – об 11.00.

На захід запрошують батьків юних спортсменів. Обговорюватимуть тему «Про ставлення і моральну підтримку своїх дітей – юних шахістів і шашкістів». Вхід – безкоштовний.

Юлія Федченко — перший спортивний психолог Вінниці. Захистила магістерську роботу про психологію у силових видах спорту: “Переживання успіхів та невдач кваліфікованими спортсменами”. Відвідує тренажерний зал, має спортивну зовнішність.

 

Матч «Отаманів»

30 січня у СК «Нокаут» «Українські отамани» боксуватимуть проти «Китайських драконів». Початок – о 18.00 Це буде зустріч престижної Всесвітньої серії боксу. Вхід платний – від 200 грн.

Зважування  і прес-конференція учасників поєдинку – 29 січня о 13.00 в «Sky park».

 

Дзюдо

27 січня у Вінниці пройде відкритий чемпіонат міста з дзюдо серед юнаків та дівчат 1999-2001 рр.н. КП «Центральний міський стадіон» (зал боротьби).  Початок змагань о 17:30 год.

 

Сумо

27 січня відбудеться чемпіонат міста з сумо серед молоді до 23-х років. КП «Центральний міський стадіон» (зал боротьби). Початок змагань о 17:30 год.

 

Футбол

Фінальний етап чемпіонату Вінниччини з футболу серед юнаків 2003-2004 р.н. відбудеться 6 лютого. Змагатимуться в манежі «Колос». Турнір організовує обласна федерація футболу. В ньому стартували 32 дитячо-юнацькі команди.

 

Фелікс ЖАНІН

атамани афиша юлия федченко  спортпсихолог

 

SHARE