У місті Вінниці, на території Комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Вінницької міської ради» завершили реконструкцію спортивного майданчика. Раніше на цьому місці було поле із трав’янистим покриттям і унеможливлювало якісні заняття спортом. Окрім цього, на майданчику встановили нове спортивне знаряддя, оскільки попереднє було облаштовано ще у Радянському Союзі і застаріло.

     Зараз, на оновленому стадіоні є нове освітлення, що дозволяє займатися спортом і у вечірній час. Важливим елементом реконструкцію стало встановлення на стадіоні тренажерів, бігових доріжок, облаштували майданчики для гри у теніс і для занять воркатуом, який останнім часом набуває великої популярності не тільки на Вінниччині, але й в Україні загалом. Найважливішу увагу звісно ж варто приділити новим майданчикам для гри у футбол, волейбол та баскетбол. Вони мають сучасне покриття, яке надає змогу спортсменам та любителям якісно проводити свої тренування або ж ігри з улюблених видів спорту.

     Важливим аспектом під час реконструкції стало облаштування трибун для вболівальників, а зокрема і для людей з інвалідністю.

Андрій МАКРУШИН

SHARE