nocvn5473

У Вінниці пройшла Спеціальна Олімпіада з футболу (серед людей з відхиленнями розумового розвитку). Змагалися шість колективів.

Перемогла команда «Промінь». В фіналі вона з рахунком 3:2 в серії пенальті перемогла команду «Відкриті серця». На третьому місці – збірна Прибузької школи-інтернату. В складі кожної команди половину могли складати волонтери, тобто цілком здорові спортсмени.

Захід організував Вінницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Змагання судили атестовані арбітри обласної федерації футболу. Всі команди отримали від неї в дарунок футбольні м’ячі. Як зазначив виконавчий директор обласної федерації футболу Михайло Прозоровський, ця громадська організація вже протягом восьми років допомагає проводити Спеціальну Олімпіаду.

Для довідки

Спеціальна Олімпіада – це найбільша у світі програма цілорічних спортивних тренувань та змагань для людей з відхиленням розумового розвитку. Заснована у 1968 році в США, вона стала глобальним рухом, який нині налічує більше 2,5 мільйонів атлетів у більш як 165 країнах світу.