Муніципальний спорткомплекс «Аква-Він» по вулиці Академіка Янгеля вже на завершальному етапі підготовки до відкриття. Про це повідомив мер міста Сергій Моргунов на своїй сторінці у Фейсбук.

     Це буде не тільки оновлений спорткомплекс із сучасною інклюзивною інфраструктурою, а і комплекс з можливістю проведення регіональних та всеукраїнських змагань. Крім басейну, в спорткомплексі є гімнастичні, атлетичний та ігровий зали, глядацькі балкони. Приємною стала новина, що для вихованців міських спортивних шкіл тренування відбуватимуться на безоплатній основі, що вкрай важливо для розвитку спорту.

     На даний час відбувається доукомплектація комплексу обладнанням та інвентарем, а в басейні вже  встановили стартові тумби, сучасну систему спортивного озвучування та електронні табло.

    «Колишній СКА кардинально змінив свій вигляд. На це чекали жителі Замостя, та й усієї громади. Відродження комплексу – найбільший інфраструктурний проєкт міста у галузі спорту. Я радий, що будівництво фінішує. Найважливіше, щоб ця територія активності стала новим центром тяжіння для вінничан», – повідомив Сергій Моргунов.

 

                                                                                                    Лана Свєтлова

SHARE