14 травня в залі боротьби Центрального міського стадіону відбувся відкритий Кубок Вінниччини з дзюдо серед чоловіків і жінок. Змагання пройшли за підтримки Вінницької обласної ради, спортуправління ОДА,   спорткомітету Вінницької міської ради і численних  спонсорів.

На килим виходили близько сотні спортсменів. Вони представляли ОДЮСШ «Колос», міську і обласну ДЮСШ «Спартак», Іллінці, Могилів-Подільський, Жмеринку, Хмільник, Вінницький державний педагогічний університет і спортклуб «Ратібор-В» (Вінниця). Серед учасників були відомі спортсмени з міста над Бугу – чемпіони України Олена Ніщета і Владислав Закриничний та призер Європи Владислав Діденко.

– Нам вдалося підвищити масовість на змаганнях завдяки підключенню низки спонсорів і широкому анонсуванню змагання в ЗМІ, – сказав президент обласної федерації самбо і дзюдо Борис Максимчук.

В командному заліку не було рівних збірній Вінниці. Разом з нею трійку кращих склали команди Жмеринки та Іллінців.

В особистому заліку медалі були розіграні у семи вагових категорій окремо серед чоловіків і жінок. Приз «за найкрасивішу сутичку» дали Артему Горбатюку (Іллінців), нагороду «за кращу техніку» отримав Владислав Медведюк (Могилів-Подільский). Кубок «за волю до перемогу» вручили  вінницькому суперважковику (понад 100 кг) Антону Слушному – він став лише бронзовим призером, але організатори врахували те, що цей борець – глухонімий. Призери змагань отримали Кубки, медалі, грамоти і подарунки від спонсорів.

– За підсумками  Кубку області будуть відібрані кращі борці на Кубок України, який стартує 26 травня в Сумах. До збірної увійдуть по 7 чоловіків і жінок, – відзначив   головний суддя Кубку, старший тренер ДЮСШ «Колос» Юрій Осіпян.

 

орг орг 1 фут 005 фут 006 фут 009 фут 010 фут 011 фут 014 фут 015 фут 016 фут 018 фут 020 фут 022 фут 024 фут 026 фут 028 фут 029 фут 031 центр

 

 

SHARE