d609e21f5df8e4dc089965c596386691_main
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка підбив підсумки участі команди України на перших Європейських іграх, що вчора завершилися в Баку.
«46 здобутих медалей – чудовий виступ. Крім того, маємо понад 30 4-х та 5-х місць, що свідчить про високий потенціал наших атлетів. За підсумками Ігор з-поміж 50 держав-учасниць ми знаходимось серед лідерів. Глибоко вдячний спортсменам, тренерам та спортивним фахівцям, завдяки яким на історичному форумі усієї Європи лунав гімн та піднімався прапор України. Наші спортсмени увійшли в історію, ставши володарями нагород перших Європейських ігор, вони прославили нашу країну», – наголосив Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни відзначив високий рівень організації та цікавий формат мультиспортивних Ігор, який об’єднав спортсменів з олімпійських, неолімпійських та паралімпійських дисциплін. Разом з тим, він підкреслив, що успішний виступ українців на Європейських іграх став важливим етапом підготовки до Ігор ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро. «Наразі триває кваліфікаційний відбір та завоювання ліцензій на Олімпійські ігри наступного року. Тому зараз вкрай важливо  ефективно готуватися та вдало виступати на відбіркових змаганнях»,-підкреслив Сергій Бубка.

noc-ukr.org