Сьогодні Президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка разом із головою відділення НОК України у Вінницькій області, двократним срібним призером Олімпійських ігор Павлом Хникіним завітали в «Ниппон Будокан», поблизу храму Ясукуні. Тут вся Україна вболівали за Якова Хаммо – останнього українця, який вийшов на олімпійське татамі Токіо. Дзюдоїст впевнено пробився до фіналу та посів 5 місце.

     Пізніше Павло Хникін відвідав олімпійський басейн. Він сам є заслуженим майстром спорту України з плавання та учасником чотирьох Олімпіад, і знає, що підтримка дуже важлива під час фінального старту, тим більше від досвідчених наставників.

     «Олімпійські ігри – це найважливіший старт для професійних спортсменів. Тут адреналін зашкалює. І я зовсім не розумію, коли аналітики дають певні прогнози перед виступом спортсменів. Мабуть, вони ніколи не брали участь в такого рівня змаганнях. Коли збираються найсильніші спортсмени в одному місці, то завжди відбувається запекла та непердбачувана боротьба. Я би краще порадив аналітикам дати прогнози створення нових та сучасних спорткомплексів найближчим часом в Україні для спортсменів, які, наприклад, мають рівень чемпіонів України, але мусять тренуватися в озері, а не в басейні… Я дуже зрадів, що в перший день мого перебування в Токіо, плавець Михайло Романчук виборов «бронзу» Олімпійських ігор, бо вже сімнадцять років збірна України з плавання не здобувала Олімпійських медалей», – надав коментар легендарний український плавець.

     Павло Хникін радить спортсменам залишати емоції поза спортивним майданчиком, спокійно налаштовуватись та показувати максимальні результати, а також бажає успіху в олімпійському Токіо.

 

                                                                                             Лана Свєтлова

SHARE