20-річний вінничанин Ігор Бичков захищав честь країни на чемпіонаті світу серед юніорів з греко-римської боротьби. Він фінішував у Таллінні (Естонія). Ігор є майстром спорту України, але на світовому змаганні виконав норматив майстром спорту міжнародного класу.

   Народився спортсмен у Жмеринці, починав займатися боротьбою у заслуженого тренера України Віктора Хлібойка. Нині Ігор Бичков тренується у вінницькій Школі вищої спортивної майстерності під керівництвом Валерія Білухи. Навчається у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі.

   На чемпіонаті світу брали участь представники понад 40 країн. В тому числі Бразилія, Еквадор, США тощо. Ігор Бичков виступав у ваговій категорії до 72 кг. У його категорії заявився 31 спортсмен. Вінничанин провів 5 поєдинків, один із яких програв. Поборов китайця, німця, шведа і американця. Поступився в півфіналі представнику Російської Федерації Сергію Степанову (по очках).

   – Сутичку за бронзу у «малому фіналі» Ігор виграв у шведа. Зробив це шляхом туше (чиста перемога). Тобто поклав його на лопатки, – каже Валерій Білуха.

   Для Ігоря Бичкова світова медаль – найбільше досягнення в спортивній кар’єрі. Раніше він виграв лише міжнародні турніри.

   – В цьому році Ігор став п’ятим на чемпіонаті Європи серед юніорів. На чемпіонаті континенту серед молоді він посів 12-е місце. Торік був 7-м на чемпіонаті світу. Ще раніше – 9-м на чемпіонаті Європи серед кадетів. Тобто Ігорю майже завжди трохи не вистачало до медалі на офіційних міжнародних змаганнях, – розповів Валерій Білуха.

   За словами наставника, Ігор Бичков спромігся підвищити свій рівень майстерності за рахунок цілеспрямованої праці. Тренується він щоденно.

   – Ігор Бичков у Вінниці спарингує із кандидатом у майстри спорту Артемом Заморським та деякими іншими провідними борцями. Але все ж на сьогодні борців греко-римського стилю такого рівня на Вінниччині немає, – прокоментував його тренер.

SHARE