9 – 10 травня в місті Калинівка (Вінницька область) відбувся відкритий турнір з художньої гімнастики «Кубок Вікторії-2015». Захід відбувся за підтримки відділення НОК України Вінницької області.

В змаганнях взяли участь 240 юних грацій. На турнір завітали гості з Березані, спортліцея Білої Церкви (обидві команди – Київська область), Києва, Бердянська (Запорізька область), Львова (три команди), Одеси, Чернівців та Рівного (дві команди). Господарок килима представляли команди «Еней» і ДЮСШ Калинівки. А Вінницю – одразу чотири команди: МДЮСШ № 1, «Еліт», «Темп» і «Шарм».

Медалі розігрувалися в різних вікових категоріях (від до 2010 р.н., тобто серед дівчаток 4 – 5 років) та у вправах з різними предметами. В найстаршій групі (серед дівчат 1999 р.н.) за програмою майстрів спорту перемогли Ганна Качковська (Чернівці) і Діана Нікітенко (Білка Церква). За програмою кандидатів у майстри спорту (2000 і 2001 р.н.) чемпіонками стали Валерія Руденко (Київ), Анастасія Ціхановська (ДЮСШ Калинівки) і Катерина Царик (Одеса). В інших категоріях високі результати показали представниці Калинівки, Вінниці, Львова, Рівного, Одеси і Києва.

Під час урочистого закриття чемпіонки і призерки отримали нагородну продукцію від відділення НОК України Вінницької області.

nocvn5430 nocvn5431 nocvn5432 nocvn5433