Матч України і Великобританії завершився внічию

У вінницькому СК «Нокаут» відбувся боксерський матч молодіжних збірних України і Великої Британії.  Спочатку в ТРЦ «Мегамолл» відбулася церемонія зважування і прес-конференція.  За словами президента федерації боксу Вінниччини Олега Алекси ця зустріч відбулася в рамках підготовки збірних до чемпіонатів світу і Європи. Мовляв, такі спаринги відбувалися і в радянські часи. А британців для спарингу обрали, як родоначальників боксу.

Виконавчий директор «Українських отаманів» Донатас Піскун розповів, що аналогічна матчева зустріч у Вінниці запланована на травень. Вона буде присвячена Дню Європи. Боксуватимуть команда Вінниці і колективи міст-побратимів. За словами Донатаса Піскуна, наступного сезону Всесвітньої серії боксу (ВСБ) у Вінниці знову організують поєдинок «Українських отаманів».

У спорткомплексі «Нокаут» відбулися бої в 10 вагових категоріях. Зустрічали родоначальників боксу вельми дружньо, але бої були безкомпромісними. В останньому поєдинку Дмитро Рибалко здолав Бена Різа і таким чином зрівняв рахунок в матчі – 5:5. Ще два заплановані бої не відбулися через хвороби учасників.

– Перші номери нашої збірної в цей же час приймали участь в аналогічних боях за кордоном. До того ж, в команді гостей билися саме перші номери. Тому нічия є закономірним результатом, . коментує заслужений тренер України, директор МДЮСШ «Вінниця» Юрій Будяк.

Одним з переможців в матчі став Олег Чулачеев (вагова категорія 49 кг) з Бердичева (Житомирська область).

– Раніше я брав участь у юніорських чемпіонатах Європи, де перемагав свого нинішнього суперника по матчевій зустрічі Коннора Баталера. Моя мета – олімпійське золото і потім виступи на професійному рівні, – сказав Олег Чулачеев.

англия 1 англия 1 после взвешивания англия 2 англия 3 англия 4 лук 055 лук 060 лук 061 лук 066англия 4

 

SHARE