Зарядку «Do like Olympians» («Роби, як олімпійці») на базі Вінницької територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» провів голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області», Заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор Павло Хникін. Захід було проведено у рамках обласних спортивних ігор Вінниччини, які присвячені сімдесятій річниці із дня утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

   На спортивний майданчик для ранкової зарядки вийшло кілька десятків охочих спортсменів, які беруть участь у змаганнях. Це були люди різної вікової категорії, для яких було цікаво позайматися разом із олімпійським призером. Павло Хникін продемонстрував вправи, які виконують плавці у якостях розминки. Як сказав сам олімпієць: «Присутні тут спортсмени не звикли до таких вправ, оскільки їх виконують саме плавці, тому я вирішив їм їх продемонструвати».

   Ранкова «руханка», як її назвали присутні, супроводжувалася ритмічною музикою і пройшла в невимушеній атмосфері. Під час зарядки спортсмени веселилися і спілкувалися з Павлом Хникіним. У кінці присутні подякували олімпійцю за те, що навчив їх новим вправам і зробили із ним спільне фото.

https://drive.google.com/file/d/1TKScL8GkChmL_jR3o6wC50VpErkLbAkE/view?usp=sharing

SHARE