Do like Olympians в школі #35

   Провести зарядку «Do like Olympians» («Роби, як олімпійці») до Вінницької школи № 35 були запрошені відомі вінницькі легкоатлети – учасники Олімпійських ігор. Це Михайло Книш (спринт) і Олена Колесниченко (біг з перешкодами). Захід пройшов 27 вересня у рамках Європейського тижня спорту і Олімпійського тижня. Він відбувся за підтримки відділення НОК України Вінницької області.

   Діти (а це були учні трьох 5-х класів) залюбки повторювали за відомими спортсменами рухи та вправи. Їм було весело і цікаво.

   – Зарядка, яку ми з Михайлом сьогодні демонструємо – це комплекс вправ, який ми розробляли протягом багатьох років. Окрім традиційних рухів, до нього входять елементи йоги, остеопатії, кінезіалогії тощо. Таку розминку я використовую під час підготовки до змагань. Вона сприяє зміцненню тіла, зібраності, сконцентрованості. Деякі вправи діти обов’язково запам’ятають, – прокоментувала Олена Колесниченко.

   Усі учасники заходу отримали олімпійські сувеніри НОК України – футболки, блокноти, значки тощо.

   – Мені сподобалося виконувати складні, різноманітні та незвичні вправи. Думаю, щось із них повторюватиму й вдома, – сказав 10-річний учасник зарядки «Do like Olympians Дмитро Лещенко.

   Почесним гостем на заході був дворазовим срібний олімпійський призер, голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін.

   – На Вінниччині фінішує Олімпійський тиждень. Гарні   заходи з цієї нагоди відбувались у багатьох навчальних закладах обласного центру та інших населених пунктах. Приміром, у Вінницькій школі № 30 провели майстер-класи із багатьох видів спорту. Сподобалася організація та масовість заходів у Чернятині, Хмільнику тощо, – сказав Павло Хникін.

   У школі № 35 спорт знаходиться на досить високому рівні. В цьому році навчальний заклад посів 5-е місце у загальному заліку міської спартакіади школярів, а торік був 2-м. Випускники 35-ї школи грають за відомі вищолігові команди майстрів. Приміром, Вікторія Хом’як – за баскетбольний клуб «Вінницькі блискавки», Катерина Тетерук – за «Вінницьких вовчиць» з флаг-футболу. Це не дивно, адже поруч – сучасний шкільний стадіон зі штучним покриттям.

   – В спорті немає межі, до якої потрібно рухатися вгору. Ми намагаємося організовувати змагання на високому рівні. Маємо чудовий стадіон, тому більша частина занять відбувається просто неба. Але водночас у нас є проблеми в спортзалі, – повідомив вчитель фізичної культури, голова методичного об’єднання фізичної культури школи № 35 Микола Денисюк.

SHARE