Молодий вінницький художник Анатолій Гайструк 11 липня презентував нову колекцію боксерських  рукавичок з вишивкою ручної роботи «Сoncordia» («Єдність»).

Художник трохи боксує 

Захід відбувся у вінницькому готелі «Франція». На ньому були присутні: партнер рекорду народний депутат України Сергій Кудлаєнко, начальник спортуправління ОДА Сергій Чернявський, голова відділення НОКУ Павло Хникін, заступник голови міськспорткомітету Роман Семчук, в.о. директора департаменту культури Вінницької міськради Максим Філанчук, президент СК «Нокаут» Сергій Капуста і керівник Національного проекту «Книга рекордів України» Максим Підчібій.

Анатолій Гайструк розповів, що колекція «Сoncordia» складається з 30 рукавичок з вишивкою ручної роботи. І ця кількість не є випадковою. 28 рукавичок символізує країни ЄС, одна – Україну і ще одна, велика, є центром експозиції. Анатолій Гайструк – автор цієї колекції, а допомагали йому її творити майстрині-вишивальниці. Виявилося, що рукавички від створює невипадково, адже на аматорському рівні займається боксом.

Присвятили Олімпіаді-2016

Сергій Кудлаєнко нагадав, що спільні з Анатолієм Гайструком проекти вони реалізовують вже близько п’яти років. На його думку, цей митець є одним з тих, які прославляють Вінницю не лише на всеукраїнському, але й на міжнародному рівнях.

Встановлення рекорду присвячене Лiтнiм олiмпiйським iгрaм-2016, українським спортсменам, і зокрема вінничанам, які вибороли право представляти нашу країну цього літа у Рio-де-Жaнeйрo.

Як зазначали Сергій Чернявський і Павло Хникін, до Ріо здобули ліцензії п’ятеро наших земляків, серед яких два боксери.

– Лише в останні тижні вінничани здобули перепуски на Олімпіади, до того у нас не було жодної ліцензії. Тепер сподіваємося на їх вдалий виступ на Іграх, – сказав Павло Хникін. – Щодо колекції «Сoncordia» – дуже приємно, що сучасне мистецтво поєднано зі спортом.

 Четвертий рекорд Анатолія Гайструка

Максим Підчібій зареєстрував колекцію боксерських  рукавичок з вишивкою ручної роботи «Сoncordia» як Національний рекорд України в номінації «Мистецтво». Він вручив відповідні сертифікати Анатолію Гайструку і партнеру рекордсмена Сергію Кудлаєнку. До речі, для молодого художника це вже четвертий національний рекорд, причому три з них пов’язані з вишитими рукавичками. Цей напрям діяльності вінницького митця отримав схвалення Міністерства культури  і Міністерства молоді та спорту України.

Наприкінці заходу Сергій Кудлаєнко передав дарунки для п’яти вінницьких олімпійців (всі вони наразі перебувають на підготовчих зборах), а також особисто голові обласного відділення НОКУ Павлу Хникіну – чотириразовому учаснику Олімпіад та їх дворазового срібному призеру.

фут 004 фут 022 фут 025 фут 032 фут 038 фут 040 фут 052 фут 054 фут 056 фут 058 фут 061 центр

 

SHARE