Сьогодні, 14 липня, у Вінниці відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованого динамівського стрілецького тиру, що на Старому місті. Реконструкцію на загальну суму 2,5 мільйона гривень виконали за рахунок коштів місцевого бюджету і Всеукраїнського спорттовариства «Динамо». Це дало можливість облаштувати тир сучасним обладнанням та системою відеореєстрацією стрільби.

На урочисте відкриття завітали високі гості: міністр молоді та спорту України Ігор Жданов (наш земляк), заступник голови Всеукраїнського спорттовариства «Динамо» Віктор Корж, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Місцеве спортивне керівництво представляли начальник облспортуправління Сергій Чернявський, голова спорткомітету Вінницької міської ради Сергій Краєвський і голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін.

Хвилиною мовчання згадали майстра спорту, вінницького динамівця Ігоря Присяжнюка, який загинув в зоні АТО на Луганщині, а також всіх тих, хто віддав життя за незалежність Батьківщини.

Йшла мова про досягнення вінницьких стрільців-динамівців. Приміром, цього року Людмила Василюк здобула дві золоті нагороди на чемпіонаті Європи, а Богдан Кириленко і Павло Крепостняк стали призерами чемпіонату Європи серед юніорів. Ліцензію на Параолімпійські ігри-2016 виборов переможець кубків світу Олексій Денисюк.

Було роздано чимало нагород і відзнак, в тому числі від Міністерства молоді та спорту, НОК України, місцевої влади і спорттовариства «Динамо» України. Валерій Коровій сказав, що відкриття реконструйованого сучасного тиру – велика подія для наших непростих часів. Він вручив від імені ОДА і облради сертифікат для обласної організації «Динамо» на придбання малого судна.

– Під час збройної агресії Росії України проти Росії розвиток стрілецького спорту – важливе завдання для нашого та інших міністерств. Ми відчуваємо підтримку від МВС і Міноборони, – сказав Ігор Жданов.

Після перерізання червоної стрічки гості оглянули тир і спробували себе в стрільбі з пістолеті. Зокрема, свою влучність перевірили Ігор Жданов, Сергій Моргунов, Валерій Коровій, Віктор Корж. Стріляли вони з перемінним успіхом, а результати всі присутні могли побачити на моніторі.

тир фут 002 фут 005 фут 014 фут 018 фут 021 фут 028 фут 029 фут 036 фут 042 фут 044 фут 051 фут 052 фут 056 фут 057 фут 059 фут 064 фут 066 фут 068 фут 070 фут 073 фут 075 фут 078 фут 081 фут 082 фут 091 фут 093 фут 094 фут 097 фут 101 центртир

SHARE