Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Іграх ХХХІІ Олімпіади та ХVІ Паралімпійських іграх, які влітку відбудуться в Токіо.  Про це повідомляє НОК України.

     У заході, зокрема, взяли участь президент Національного олімпійського комітету України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту України, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.

     Члени Організаційного комітету окреслили коло завдань для забезпечення належної підготовки участі українських спортсменів у найпрестижних міжнародних змаганнях.

     «Ми розуміємо, що високі спортивні результати не можуть виникнути самі собою. Вирішення питань соціального захисту спортсменів і тренерів, забезпечення їх необхідним обладнанням та інвентарем, залучення найкращих фахівців, вирішення житлово-побутових умов крок за кроком наближатиме нас до успіхів», – зауважив Денис Шмигаль.

     «З боку держави створені всі необхідні умови. Ми повністю забезпечили фінансування, особливо в цьому році, тому що маємо рекордний бюджет. Було придбане необхідне обладнання та інвентар. Ми попіклувалися за харчування та лікарські засоби. За ініціативи Мінмолодьспорту вдвічі збільшені стипендії Президента України для видатних спортсменів та стипендії Кабінету Міністрів України тренерам», – зазначив Вадим Гутцайт.

     Під час свого виступу президент НОК Сергій Бубка подякував керівництву держави за постійну підтримку та увагу до спортсменів. «Дійсно, світова пандемія внесла зміни в усі сфери життя й, безумовно, вплинула і на спорт. Якщо ми будемо продовжувати стояти разом у цій єдності та солідарності, ми зможемо вийти з цієї кризи ще сильнішими, ніж раніше», – сказав він.

     Сергій Бубка відзначив, що НОК здійснює всі необхідні процедури щодо підготовки спортсменів до Токіо. «Спільно з Мінмолодьспортом створено Робочу групу, триває проведення регулярних онлайн-зустрічей, нарад, оперативного обміну інформацією; вирішення питань медичного забезпечення; співпраця з науковими інститутами щодо наукового супроводу олімпійців; запровадження науково-освітніх вебінарів з олімпійської підготовки; замовлення авіаперевезення й парадної та спортивної екіпіровки; акредитація української делегації, квиткова програма та забезпечення проживання», – додав Сергій Бубка.

 

SHARE