В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України  спільно з CocaCola Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру, дотримуватися гендерної рівності та багато іншого.

     У рамках заходу «OlympicLab» відбулася зустріч зі спортсменами спортивного клубу «Золотий Лев», що знаходиться у селі Писарівці Вінницької об’єднаної територіальної громади.  У ньому якому займаються юні борці греко-римського стилю. 19 грудня для них було проведено зустріч у формі розповіді, яка стала реалізацією напрямку проєкту «Основи бізнесу та кар’єри». Спілкувався із юними спортсменами голова клубу і тренер за сумісництвом, Майстер спорту України Ілля Бугаєв.

     Він розповів вихованцям про те, наскільки важливо із самого дитинства ставити для себе цілі та будувати плани на майбутнє. «Спорт – це одна із можливостей реалізувати себе у житті. Кожного дня потрібно змушувати себе рухатися вперед і крокувати до мети, яку собі поставив. Саме у дитинстві ми закладаємо фундамент, на якому і буде будуватися наше майбутнє», – зазначив Ілля Бугаєв.

     Окрім цього, він розповів дітям цікаві факти зі своєї спортивної кар’єри, наголошуючи на тренуваннях, які робили його сильнішим. Акцент зробив на тому, що починати будувати свою кар’єру – ніколи не пізно. Головним фактором успіху стане наполегливість і бажання досягти чогось кращого, довести самому собі, що ти на щось здатний.

     Кожний із учасників заходу отримав пам’ятні подарунки від регіонального відділення НОК України. Зокрема, на початку зустрічі юним спортсменам роздали футболки із логотипом проєкту «OlympicLab», які вони одягнули і уже в них спілкувалися з Іллею.

Андрій МАКРУШИН

SHARE