Вінниччина втратила видатного спортивного організатора та почесного члена НОК України Федора Петровича Новіка. Вічна йому пам`ять!

     Федір Петрович Новік народився 2 листопада 1941 року. У 1972 році очолив комітет по фізичній культурі і спорту Вінницького міськвиконкому. З 1987 по 1990 роки працював заступником голови – директором спортклубу Вінницької облради ВДФСТ профспілок. З 1990 по 1993 роки був головою спорткомітету Вінницького міськвиконкому. А з 1993 по 2005 роки – начальник управління молоді і спорту Вінницької облдержадміністрації.

     Створив та очолював з 1998 до 2014 року обласне відділення Національного олімпійського комітету України. Був почесним членом Національного олімпійського комітету України, віце-президентом Федерації хокею на траві України, суддею міжнародної категорії з греко-римської боротьби, майстром спорту СРСР з греко-римської боротьби.

     Завдяки наполегливості Федора Новіка в області збережена і примножена матеріально-спортивна база, мережа дитячо-юнацьких спортивних шкіл. З 1993 року в області збудовано 3 стадіони, понад 30 спортивних залів, 270 спортивних майданчиків, відкрито 16 нових дитячо-юнацьких спортивних шкіл. У 2012 році завершено будівництво найкращого в Україні хокейно-легкоатлетичного стадіону зі штучним покриттям та спортивно-побутового корпусу стадіону.

     Упродовж роботи на керівних посадах галузі фізичної культури та спорту, Федір Новік вирішив питання для поліпшення житлово-побутових умов понад як 100 видатним спортсменам Вінниччини.

     Висловлюємо співчуття рідним і близьким.

                                                                                                   

SHARE