Томашпіль, Олімпійський день

На Вінниччині почали відзначати Олімпійський день. Серед перших це спортивне свято провели в райцентрі Томашпіль. Воно пройшло вихідними за підтримки відділення НОК України Вінницької області і управління з питань сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації. Захід присвятили заснування Міжнародного олімпійського комітету.

Змагалися на центральній вулиці селища, рух якою з цієї нагоди було перекрито. В забігах прийняли участь близько тисячі спортсменів і фізкультурників. Серед них була майже сотня дошколяриків (віком від двох років), а також школярі та дорослі представники територіальних громад Томашпільського району. Стартували й сивочолі ветерани праці і спорту – від 60-и і навіть від 70-и років.

В залежності від віку і підготовленості легкоатлетів дистанції були різними. Зокрема, дошкільнята додали 15 – 50 метрів, школярі молодшого і середнього віку – 400 – 600 метрів, старшокласники і дорослі – кілометр.

На старт символічного забігу, серед інших, вийшли голова відділення НОК України Вінницької області, дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін, заступник начальника управління з питань сім’ї, молоді та спорту Вінницької облдержадміністрації Олександр Олійник, заступник голови Томашпільскої райдержадміністрації Дмитро Коритчук і голова райради Лариса Нароган.

– Сподобалося, що в забігах взяли участь ветерани. До речі, чомусь в основному – бабусі, а дідусів зараз було значно менше. Це вчергове підтверджує те, що спортом можна займатися в будь-якому віці, – сказав Павло Хникін.

Учасники отримали грамоти, найкращі бігуни – цінні призи (м’ячі, футболки та іншу атрибутику з олімпійською символікою), найчисельніші команди – кубки, а всі шкільні колективи – футбольні і волейбольні м’ячі. Бігунам-дошкільнятам вручили солодкі подарунки. З нагородженням допомогли керівництво відділення НОКУ і спонсори.

nocvn5469 nocvn5464 nocvn5465 nocvn5466 nocvn5467 nocvn5459 nocvn5460 nocvn5461 nocvn5462 nocvn5463