Вінницькі команди посіли перші дві сходинки у чемпіонаті України з індорхокею (хокею на траві у приміщеннях) серед чоловіків. Вони вдало виступили в другому, фінальному турі, який вперше пройшов у Житомирі.

   Після першого туру з двох підгруп були відібрані шість кращих команд, які продовжили боротьбу за медалі. Серед них – половина вінницьких:
«ОКС-ШВСМ-ЦОП», «ШВСМ-Олімпія» і МДЮСШ № 1. Грали три дні за коловою системою.

   В матчі за золото зустрілися «ОКС-ШВСМ-ЦОП» і «ШВСМ-Олімпія». Чемпіони постійно вели в рахунку і перемогли з унікальним для індорхокею рахунком 13:11. За словами тренерів, на велику кількість голів могла вплинути не найкраща гра воротарів.

   «Команда наших суперників краще укомплектована, це далося взнаки в кінцівці. Але я задоволений й грою нашої команди. Обидва колективи є основою національної збірної України», – сказав головний тренер «ШВСМ-Олімпії» Павло Касянчук.

   У поєдинку за третє місце зустрілися команди Коростеня і Бердичева. Дербі Житомирщини вийшло бойовим, була навіть показана червона картка. І з перевагою в один м’яч переміг Коростень – 5:4. На п’ятому місці – Вінницька ДЮСШ № 1, на шостому місці – черкащани.

   Тепер «ОКС-ШВСМ-ЦОП» почав підготовку до Кубку Європейських чемпіонів, який незабаром пройде у Варні (Болгарія). Там вінничани поміряються силами із чемпіонами Італії, Уельсу, Чехії тощо. Мета нашого клубу – підвищення в класі і вихід до дивізіону «В»

Михайло ШАФІР 

SHARE