Голова Федерації важкої атлетики Вінниччини Сергій Кармаліта відзначив найкращих спортсменів області.

     – Наші хлопці плідно попрацювали цьогоріч – тільки з Кубку України з важкої атлетики пам’яті олімпійського чемпіона І.Рибака привезли шість медалей. Це одне золото, одне срібло та чотири бронзи! Також наш важкоатлет Руслан Кожакін виборов п’яте місце на ліцензійному Чемпіонаті Європи, а Ганна Панова здобула срібло на Чемпіонаті Європи серед молоді в Фінляндії, – написав Сергій Кармаліта на своїй «Фейсбук»-сторінці.

     Кращі штангісти регіону були нагороджені грошовими преміями. А це володар Кубку України Вадим Мельник (тренер – Петро Нагурний), срібний призер Кубку України Андрій Москаленко (тренер – Дмитро Бабич). Також нагороди отримали два досвідчених майстри спорту Богдан Мойсеєв і Роман Байдацький (тренер – Костянтин Соцков).

     – Відкриттям року для нас став Володимир Чмих – юний важкоатлет із Турбова. Він виборов бронзу чемпіонату України серед спортсменів до 13 років. Водночас школа важкої атлетики плідно та результативно працює у Городківці. Вихованці тренера Олександра Рябенького також наповнили скарбничку Вінниччини нагородами зі всеукраїнських змагань, – нагадав Сергій Кармаліта.

 

                                                                                           Михайло Шафір

SHARE