На Олімпійських іграх-2020 у Токіо Вінниччину представляв 33-річний ас кульової стрільби Олег Царьков. Він посів 22-е місце у стрільбі на 50 метрів із малокаліберної гвинтівки.

     Тренер олімпійця, директор Вінницької ОДЮСШ стрільби Віктор Щерба оцінив цей виступ:

     – У трьох вправах в стрільбі на 50 метрів із малокаліберної гвинтівки (із коліна, лежачи, стоячи) Олег Царьков набрав 1166 очок. Це вище нормативу майстра спорту міжнародного класу. На жаль, цей результат не дав можливості вийти до фіналу. Разом із іншим тренером Олега Лесею Леськів ми робимо детальний розбір технічних питань виступу на Олімпіаді і готуємося далі відбиратися на міжнародні старти.

     Віктор Щерба нагадав, що Олег Царьков першим серед вінницьких стрільців взяв участь у Олімпійських іграх. Підготуватися до цих змагань йому допомагала Вінницька обласна федерація кульової стрільби, структури обласної і міської влади.

     – Олег Царьков отримував стипендію, за кошти із місцевого бюджету придбали гвинтівку. Тобто допомагали всім, чим можна. На жаль, Олегу не вдалося вийти до фіналу, але це спорт. Можливо, показати кращий результат йому завадила мала кількість стартів тощо. Як президент обласної федерації кульової стрільби, результат Царькова оцінюю позитивно. Все ж ми підготували олімпійця. В нашому виді спорту можна виступати на високому рівні років до 60. Тож у Олега Царькова є непогані шанси потрапити на наступну Олімпіаду і показати там кращий результат!

 

                                                                                                   Михайло Шафір

SHARE