Вже традиційно напередодні головних олімпійських змагань ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» проводить церемонію  – підняття  Державного прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України.

   Цього року з нагоди відкриття ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських Ігор 2020 року у м. Лозанні (Швейцарська Конфедерація) які пройдуть з  09 по 22 січня 2020 року.

   Всеукраїнський захід підняття Олімпійського прапору відбувся і у Вінницькій області, свою вкрай важливу підтримку юним олімпійцям висловили вихованці Калинівської ДЮСШ, секції олімпійського виду спорту – хокею на траві.

   В змаганнях братимуть участь українські атлети в таких видах спорту – біатлон, гірські лижі, лижне двоборство, лижні гонки, санний спорт, скелетон, сноубординг, стрибки на лижах з трампліну, фігурне катання, хокей, фрістайл, шорт-трек. Вперше Україна візьме участь в лижному фрістайлі та у змаганнях серед дівчат зі скелетону та стрибків на лижах з трампліну.

   Більшість юних спортсменів братимуть участь у змаганнях такого високого рівня вперше тому Наша підтримка вкрай важлива!!!

SHARE