Відділення НОК України у Вінницькій області щорічно є організатором обласного етапу Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. Цьогоріч до співпраці доєднався фотоклуб «Обрій».

     До складу компетентного журі входило п’ять осіб. Зокрема, керівник вінницького фотоклубу «Обрій» Олег Волощук, відповідальний секретар відділення НОКУ Олександр Олійник, співробітники відділення Інна Бугаєва і Світлана Хникіна, заступник голови обласної ради ветеранів спорту Георгій Самков.

     За світлини судді голосували таємно, а потім бали складалися. Перед початком голосування було вирішено, що фотографи не можуть посідати одночасно 2-3 призових місця. Тому у таких випадках воно передавалося наступному учаснику.

     Загалом на конкурсі було представлено близько 50 спортивних світлин, які зробили 11 фотографів. Кожен міг подати від однієї до п’яти своїх фоторобіт (згідно із умовами Всеукраїнського етапу). Кращі визначалися у трьох номінаціях: діти, аматори та профі.

     Серед професіоналів переможцями стали: 1 місце – Сергій Гомон, 2 місце – Софія Гончар та 3 місце – Михайло Шафір.

     Серед аматорів – Денис Шабанов, Дмитро Гальчинський та Олександр Вихованець, відповідно.

     Серед дітей – Володимир Шафір, Макар Шабанов та Валерія Ільяшова.

     Призери регіонального відбору будуть нагороджені керівництвом обласного відділення НОК України наприкінці 2021 року (дипломами і грошовими преміями). Кращі світлини за підсумками обласного етапу будуть представлені на Всеукраїнському фіналі, де мають шанс посісти призові місця.

     Також члени журі обрали переможця регіонального етапу конкурсу телепрограм «Світ спорту». Це стрічка про олімпійського срібного призера із велоспорту Сергія Чернявського.

 

                                                                                                Михайло Шафір

SHARE