2 жовтня було відбито підсумки Вінницького обласного етапу Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії 2020 року. Організатором є ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області». У приміщенні організації й зібралося компетентне журі. До його складу входило шість осіб, зокрема, голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області», дворазовий срібний олімпійський призер Павло Хникін, представник вінницького фотоклубу «Обрій» Олексій Кибкало, представник управління фізичної кульутри та спорту Вінницької ОДА Наталя Конюкова, представники обласного відділення НОК України Інна Бугаєва, Ксенія Саїнчук та Андрій Макрушин.

   За світлини судді голосували таємно, а потім бали складалися. Перед початком голосування було вирішено, що фотографи не можуть посідати одночасно 2-3 призових місця. Тому у таких випадках воно передавалося наступному учаснику.

   Загалом на конкурсі було представлено близько 50 спортивних світлин, які зробили  9 фотографів. Кожен міг подати від однієї до п’яти своїх фоторобіт (згідно із умовами Всеукраїнського етапу). Кращі визначалися у трьох номінаціях.

   Призери регіонального відбору будуть нагороджені керівництвом обласного відділення НОК України у Вінниці наприкінці 2020 року (дипломами і грошовими преміями). А ще, кращі світлини, за підсумками обласного етапу будуть представлені на Всеукраїнському фіналі, де також мають шанс посісти призові місця.

Підсумки голосування:

Професіонали
1 місце. Анна Вільганюк.
2-3 місця. Дмитро Гальчинський.
2-3 місця. Софія Гончар.

Аматори
1 місце. Віталій Кирилюк.
2 місце. Денис Шабанов.
3 місце. Артур Колесник.

Діти

1 місце. Володимир Шафір

SHARE